MENU
klinika

Detaje

Tërmeti “shkund” jugun, ja ku ishte epiqendra

09.07.2019 - 11:09

Gjatë ditës së sotme rreth orës 10:30 një lëkundje tërmeti është ndjerë në Tepelenë.

Sipas IGJEUM, epiqendra ka qenë në fshatin Krahas, Tepelenë, më magnitudë 3.4 ballë dhe thellësi 12 km.

kolana e librave

Kujtojmë se javët e fundit, një nga qytetet e vendit që është prekur dhe dëmtuar nga tërmetet ka qenë fshati Floq në Korçë, ku ka pasur dëmtime serioze të dhjetëra banesave.

"Drejt restaurimit ura e Ali Pashës"

Hapet dhe Bypass-i i Tepelenës

Gjirokastër/ Pozitiv fëmijët dhe nipi

Pedagogia infekton familjarët dhe kolegen me koronavirus

"...është në gjendje të mirë shëndetësore"

Pedagogia me Covid-19, zv.rektori: Nuk ka vend për panik!

Infektohet me COVID-19 pedagogia

Mbyllet dega e ekonomikut në Gjirokastër

Dy pacientë shtrohen në Infektiv

Tjetër rast me COVID-19 në Sarandë