MENU
klinika

Familja nga Kukësi po...

Aksident i rëndë në Gjirokastër/ Gruaja rëndë, tre të miturit…

16.08.2019 - 15:05

Një aksident i rëndë është shënuar në Gjirokastër paraditen e kësaj të premteje.

Mësohet se në aksident janë të përfshira dy automjete.

Makina Audi me targa AA 151 UN është përplasur me mjetin BMë X5 me targa AA656 LM.

kolana e librave

Njoftimi parapra bën me dije se të plagosur kanë mbetur 5 persona.

Famija që ka mbetur e plagosur është familja Llaqaj nga Kukësi, të cilët po shkonin me pushime në Sarandë.

Gruaja ndodhet në gjendje të rëndë dhe do niset drejt Tiranës, pasi në spitalin e Gjirokastrës nuk ka mjek reanimator.