MENU
klinika

Surprizë!

Bes Kallaku bën pjesë të filmit reperin e famshëm

16.08.2019 - 18:27

Pak kohë më parë, aktori i humorit Bes Kallaku bëri të ditur se do të sjellë filmin e tij më të ri, i cili do të titullohet “Falco the movie”.

Besi ka zbuluar se filmi do të jetë një komedi ku do të përfshihet personazhi i famshëm i “Skifterit”.

Gjithashtu, në kastin e aktorëve do të jenë dy këngëtaret Bleona Qereti dhe Enca.

Mirëpo, ditën e sotme Besi i ka befasuar të gjithë pasi ka publikuar një tjetër detaj nga filmi që pritet të dalë së shpejti. Pjesë e tij do të bëhet edhe reperi i famshëm Unikkatili.

Në profilin e tij në Instagram, aktori ka publikuar një foto ku shfaqet krah Unikkatilit dhe kaq ka mjaftuar që fansat të vërshojnë në komente, duke e pritur mjaft mirë bashkëpunimin e dyshes.

kolana e librave

“Konga rradhes kushtuar katunit Bubq.
Nuk um han a ki Armani apo Guqi.
Bohem bish, kur e kam shokin nga Bubqi. “Falco the movie”– janë fjalët e Besit krahas fotos, duke lënë të kuptohet se edhe Unikkatili është tashmë pjesë e projektit të tij gjigant.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Pranon hapur ndryshimet që ka bërë në fytyrë

FOTO/ Bes Kallaku zbulon si dukej vite më parë


“Ke gjithë ato lekë po dhëmbët si lepur”

Arbana Osmani nuk ia përton përgjigjen ndjekësit

E prisnit me padurim dhe ja ku e keni!

Më në fund Mozzik publikon këngën e re!

Getoari ka ditëlindjen, dedikimi i Marinës

“Doja të të uroja më të mirat, por ti tashmë më ke mua”

Eksperienca ka qenë e zymtë për njerëzit

Gjashtë muaj që ndryshuan botën

Bëri për vete gjithë shqiptarët me rolin e ‘Sadnës’

Aktorja flet për jetën e saj private: Kam qenë e pafat!