MENU
klinika

Policia kishte marrë informacion se...

Ç’po ndodh? Gjendet një tjetër trup i pajetë sot

19.08.2019 - 13:50

Një trup i pajetë është gjetur sot pranë lumit Devoll në Gramsh.

Mësohet se trupi i përket Besnik Tabakut, rreth 50 vjeç.

Në trupin e tij nuk janë konstatuar shenja dhune.

kolana e librave

Ai ishte larguar një ditë më parë nga shtëpia dhe nuk ishte rikthyer në mbrëmje.

Fakti që ai nuk është kthyer ka shqetësuar familjarët, të cilët kanë lajmëruar policinë.