MENU
klinika

Ja kush do ta shoqërojë...

Renato Mekolli nuk do jetë më i vetmi në “Hell’s Kitchen”

09.08.2019 - 14:03

Shefi i kuzhinës, Renato Mekolli, ka premtuar surpriza të mëdha në edicionin e dytë të “Hell’s Kitchen”.

Gjatë edicionit të parë, Renato shoqërohej nga dy zëvendës shefa, Bleri Dervishi dhe Eri Muhaj. Mirëpo kësaj here, shefi i kuzhinës ka lajmëruar se vendin e djemve do ta zënë dy vajza.

Bëhet fjalë për një brune dhe një bjonde, të cilat ende nuk janë zbuluar për publikun.

“Dy vajza do të jenë asistentet e mia këtë sezon të ri në “Hell’s Kitchen 2”, njëra bjonde, tjetra brune… Deri në tetor kemi shumë lajme”- ka njoftuar Renato në një postim në Instastory.

kolana e librave

Më herët, shefi i kuzhinës lajmëroi se gjatë edicionit të dytë do të jetë akoma më i rreptë me konkurrentët sesa në edicionin e parë.

Është mësuar se “Hell’s Kitchen 2” do të nisë gjatë muajit tetor.

Feston 77-vjetorin e ditëlindjes

Mick Jagger, pushime ëndrrash në Toscana

Me kë është bashkuar kësaj radhe?

Besa Kokëdhima po sjell një këngë të re

Pyetja që shton dilemat tek Luana Vjollca

Dasmë këtë vit?