MENU
klinika

Foto

Gjendet një jaht luksoz i braktisur në Shëngjin

07.09.2019 - 12:41

Policia Kufitare gjeti një jaht luksoz të braktisur në Shëngjin.

Mësohet se objekti lundrues ishte shkëputur në distancë 24 km nga porti i Durrësit.

Gjatë momentit të ndalimit nga Policia Kufitare, jahti po lundronte. Më pas, efektivët e ruajtjes së kufirit e kanë ankoruar në portin e Shëngjinit.

Nga të dhënat e fundit raportohet se në jaht nuk kishte asnjë person. Nga ana tjetër, policia po punon për zbardhjen e pronësisë së këtij jahti.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Heroi nga Fieri

Për Ardimirin e mirë!


5 emrat e përzgjedhur nga anëtarësia e PD

Tropojë, skualifikohet një tjetër ish-kryebashkiak

Skualifikohet ish-kryebashkiaku

PD e Kukësit përzgjedh 5 kandidatët

Rënie temperaturash dhe reshje të dendura

Zonat ku rrezikohen përmbytje

Çfarë ka ndodhur në Gjykatën e Lezhës?

Prokurori kërkon sekuestrimin e pajisjeve elektronike