MENU
klinika

E rëndë në Librazhd

Helmohet çifti i sapomartuar, humb jetën 19-vjeçarja

13.12.2019 - 10:08

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Librazhd në fshatin Xhyrë, ku një çift të rinjsh kanë mbërritur të helmuar në spitalin e qytetit.

Mësohet se O. H 27 vjec, dhe R. H 19 vjeçe kanë helmuar veten, ndërkohë që e reja ka ndërruar jetë.

Burime bëjnë me dije se 27 vjeçari është dërguar në spitalin e Elbasanit, po ashtu në gjendje të rëndë për jetën.

Të njëjtat burime bëjnë me dije se të rinjtë ishin martuar të dielën.

Nuk dihen ende arsyet e helmimit, ndërsa policia po punon për zbardhjen e ngjarjes.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


UKD jep njoftimin e rëndësishëm

Banesat e dëmtuara, pezullim i kontratave të ujit