MENU
klinika

“Ndoshta prandaj ike kaq shpejt!”

Humbje e madhe, ndahet nga jeta babai i Dojna Memës!

09.12.2019 - 16:06

Një ditë e trishtë është kjo për familjen e moderatores Dojna Mema!

Babai i saj Bujar Mema ka ndërruar jetë dhe lajmin e ka dhënë vetë moderatorja përmes një videoje në Instagram me disa nga momentet më të veçanta që ka kaluar me të atin.

Ajo i ka dedikuar edhe disa fjalë zemre teksa përpiqet të shpjegojë ndarjen e tij nga jeta kaq shpejt!


“Nuk le asnjë sekondë pa jetuar plotësisht. Ndoshta prandaj ike kaq shpejt, e pive jetën me një kupë!

Për ata që njohën Bujarin e Interpolit, ky eshte Babi i familjes.

P.s : Ti e di, gjithmonë bashkë, gjithmonë një shpirt për katër”.

Modeli shqiptar pëson paralizë faciale

“Më mori buzëqeshjen brenda natës”!

Fëmija i tij i parë vjen në fund të verës

Ed Sheeran së shpejti baba

Këngëtarja e njohur “masakrohet” në rrjet

Po fsheh prejardhjen shqiptare, duke u hequr si afro-amerikane