MENU
klinika

Ja çfarë dyshon policia

Gjendet i pajetë në banesën e tij 67-vjeçari nga Kuçova

03.01.2020 - 16:16

Një i moshuar është gjetur i pajetë në banesën e tij, në Kuçovë.

Viktima është 67-vjeçari Bardhyl Ali, i cili jetonte vetëm me gruan.

Ka qenë kjo e fundit, që ka gjetur bashkëshortin e saj të pajetë në banesë, duke njoftuar menjëherë policinë.

Uniformat blu dhe ekspertët kanë mbërritur në banesë dhe kanë nisur hetimet, ku nga të dhënat e para dyshohet për vdekje natyrale, pasi mendohet se i moshuari ka pësuar atak kardiak.

Viktima jetonte në lagjen “1 Maji”, të qytetit të Kuçoves, vetëm me gruan, pasi djali i tij jeton në Angli, ndërsa vajza në Tiranë.

Bien akuzat për korrupsion ndaj Dervishajt

Inceneratori i Fierit/ “Tërhiqet” Gjykata

Arrestohet i riu që lëvizte me automatik

Parandalohet një ngjarje e rëndë kriminale në Vlorë

"Ishte i punësuar me kontratë të rregullt nga..."

Vdekja e 47-vjeçarit spanjoll, kryeplaku i fshatit zbardh detaje

Erdhi të ndërtojë 40 hektarë me sera në zonën e Karavastasë

Spanjolli vret veten në hotel