MENU
klinika

Zbulohet gjinia e bebit

Klea Huta dhe Elgit Doda prindër për herë të parë

17.01.2020 - 11:47

Në puntatën e fundit të emisionit “Shiko kush luan” ‘Iconstyle.al” zbuloi se Klea Huta është në pritje të ëmbël.

Në emision ajo u vu re se kishte barkun të rrumbullakosur dhe kamera e fokusoi disa herë.

Moderatorja dhe partneri i saj Elgiti, nuk reaguan lidhur me këtë lajm, megjithatë burime për “News31”, kanë konfirmuar lajmin dhe zbulojnë gjininë e bebit.

kolana e librave

Sipas burimeve, Klea Huta dhe Elgit Dida do të bëhen prindër të një djali, i cili pritet të vijë në jetë në fillim të verës.

Pra, Klea duhet të ketë hyrë në 3-mujorin e dytë të pritjes së ëmbël.

Çifti është treguar gjithmonë i rezervuar për jetën private, kështu që nuk na habit fakti që ata ende nuk kanë zbuluar diçka.

Por, është e sigurt që kur ta pranojnë do e thonë në mënyrën më të bukur të mundshme.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Të dy kanë thënë “Po” për të gjitha

Klea Huta dhe Elgit Doda ‘kurorëzojnë’ martesën


"Po kursej, dua të hap diçka timen"

Nevina Shtylla tregon rrogën dhe shpenzimet

Pak ditë pasi konfirmoi shtatzëninë

Këngëtarja shqiptare bëhet nënë

Për kushërirën që u nda nga jeta!

Historia e dhimbshme pas këngës së Aurelës

Manushi e detyron të heqë këpucët

Alesia Bami: “Jetoj me 40 mijë lekë”!