MENU
klinika

4 të vdekur në pak orë

Shkon në 67 numri i viktimave nga koronavirusi në Greqi

04.04.2020 - 10:42

Katër persona kanë ndërruar jetë gjatë orëvë të fundit prej koronavirusit në Greqi.

Mediat greke njoftojnë se pak më parë ndërroi jetë edhe një burrë 84 vjeçar, i cili po trajtohej në spitalin Evangelismos të Atikas duke e çuar në 67 numrin total të të vdekurve nga koronavirusi në vend.

kolana e librave

Statistikat kanë treguar se koronavirusi vret kryesisht moshat e thyera, megjithatë në Greqi kanë ndërruar jetë edhe persona mes moshës 40-50 vjeçare.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Greqi/ Izolohen të afërmit

COVID 19/ Shkon në 3 numri i të vdekurve

Flet edhe për rastin e parë të koronavirusit

Erdogan: Nëse sulmohemi në Siri, do të kundërpërgjigjemi ashpër…

48 raste të reja infektimi

20 të vdekur nga koronavirusi në Greqi


Mitsotakis tregon kur mund të hyjnë turistët e huaj

Greqia rihap ishujt për pushime

Ja sa shtetas erdhën në Shqipëri në 24 orë

Kakavijë/ Fluks hyrjeje në doganën shqiptare

Lëkundjet ndihet dhe në Shqipëri

Tërmet me magnitudë 5.8 në Greqi