MENU
klinika

Emri

21-vjeçari gjen vdekjen e menjëhershme, dyshohet se…

16.12.2020 - 19:20

Një 21-vjeçar është gjetur i pajetë në rrugë. Ai u transportua në Spital.

21-vjeçari është gjetur në rrugë në fshatin Karinë, Peqin nga kalimtarët, të cilët menjëherë kanë njoftuar ambulancën. Ka qenë kjo e fundit që më pas e ka transportuar drejt Spitalit.

Viktima është 21 vjeçari Renato Nebiu, banues në këtë fshat.

Ai punonte si usta dhe ka ndërruar jetë sipas policisë pasi ka rënë nga lartësia.

 

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Dyshimet e para të policisë

66-vjeçari gjendet i pajetë në rrugë


Si shndërrohet në skemë korrupsioni vendngjarja

Aksidentet rrugore/ 10 mijë viktima në 3 dekadat e fundit

Njëri dyshohet se mori 10 mln lekë nga kriminele

Dy ish-zyrtarë të policisë së Elbasanit në “lupën” e SPAK

Reshje shiu në të gjithë vendin

ARRSH tregon akset problematike

“Foltorja” sot do të ndalet në Elbasan

Berisha thirrje demokratëve: Vetëm të bashkuar fitojmë!