MENU
klinika

Vetë firma ka publikuar video

Edhe Kylie vishet nga stilistët shqiptarë!

18.01.2021 - 12:33

Kylie Jenner është padyshim një nga personazhet publike më të njohura në botë dhe sigurisht emri i saj vlen shumë.

Ylli i TKUWTK ka treguar se ka gjithnjë shumë stil në të veshur dhe nuk zhgënjen me zgjedhjet e saj. Mirëpo së fundmi na ka surprizuar të gjithëve.

Teksa pozonte para pasqyrës, Kylie shihej e veshur me pantallona dhe bluzë të bardh si gjithnjë shumë seksi. Deri këtu çdo gjë është si gjithmonë.

Por, në fakt pantallonat e saj janë të stiluar nga stilistë shqiptarë të firmës “Street style jeans”. Vetë firma ka publikuar video në rrjetet sociale duke ndarë lajmin e bukur me ndjekësit e tyre.

STREETSTYLEJEANS është themeluar në vitin 2015 nga disa shqiptarë dhe është një firmë krejt e veçantë nga të tjerët. Stilistët marrin xhinsa të vjetra dhe i përshtatin me trendet e fundit, madje edhe i personalizojnë veshjet.

Deri tani janë të shumtë personazhet publike shqiptare që ia kanë besuar veshjen e tyre STREETSTYLEJEANS , por Kylie e çoi suksesin e tyre në një tjetër nivel.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Një urim për ditëlindje dhe një unazë diamanti

Kylie Jenner është fejuar me Travis Scott?