MENU
klinika

Jo një epitet i zakonshëm!

Si e përkëdhel J.Lo të dashurin?

01.03.2021 - 11:00

J.Lo nuk i thërret partnerit me epitete të tilla si “zemër, beb”, por me një emër mashkullor, që me siguri e bën dhe atë të ndihet shumë mirë.

Çifti ndodhet me pushime në Republikën Domenikane, nga ku kanë postuar foto tepër të lumtur, të përqafuar e në krahët e njëri-tjetrit.

Në njërën prej fotove, J.Lo zbuloi se e thërret me përkëdheli Alexin “Macho”, një emër që përdoret për meshkujt e sigurt në vetvete, krenarë dhe pak agresivë në pamje.

Këngëtarja dukej në super formë me një bluzë e xhinse të bardha, kombinuar me bashkëshortin.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Videoja që na bëri kurioz të githëve

Ne nuk e njohim këtë artist shqiptar, por JLo po!