MENU
klinika

Pas kaq vitesh ribashkim për episode të reja

Vjen fotoja e parë e 3 vajzave të serialit të famshëm

13.06.2021 - 10:52

Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon dhe Kristin Davis janë sërish bashkë. Pas kaq vitesh larg njëra-tjetrës, dje aktoret dhe mikeshat u bën bashkë për të parin lexim në tavolinë të “Just like that”.

Secila publikoi një foto në ‘Instagram-in’ e saj dhe na treguan sa të emocionuara ishin për gjithçka. Fansat nga ana tjetër nuk kanë lënë pa komentuar ndryshimin e tyre me kalimin e viteve, duke i krahasur me foto e vjetra nga seriali. Kaq u desh që fansat te entuziasmohen, pasi xhirimet nisin shumë shpejt në New York, aty ku filloi gjithçka.

HBO ka ekskluzivitetin e filmit që risjell në vëmendje yjet botërorë dhe do të jetë e vetmja mënyrë për ta parë kur të lançohet.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN