MENU
klinika

“Zjarri juaj të mos shuhet kurrë”

Fëmijët e Maradonës e rikthejnë legjendën në rrjetet sociale

17.09.2021 - 18:05

Pothuajse një vit pas vdekjes së tij, profilet e rrjeteve sociale të Diego Armando Maradonas janë kthyer sërish aktive. Një postim i zakonshëm në Facebook dhe Instagram i Pibe de Oro në të cilin përmendet shkrimtari uruguaian Eduardo Galeano.

Pastaj shpjegimi i bijve, autorë të zgjedhur: “Ne duam që zjarri juaj i pakrahasueshëm të mos shuhet kurrë. Ne do t’i mbajmë profilet tuaja aktive në mënyrë që kushdo që dëshiron të ketë një vend për t’ju paguar haraçin e duhur”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Diego Maradona (@maradona)

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN