MENU
klinika

Dy vite pas humbjes së djalit

Çifti i famshëm do të bëhen sërish prindër

04.08.2022 - 09:22

Chrissy Teigen dhe bashkëshorti i saj, John Legend janë në pritje të një fëmije tjetër gati dy vjet pasi humbën djalin e tyre Jack. Modelja e bëri me dije lajmin përmes një postimi në rrjete sociale, teksa ndau disa fotografi ku tregonte barkun e rrumbullakosur.

Ajo shkroi se shtëpia dhe zemrat e tyre janë mbushur sërish me gëzim pas abortit që pësoi. “Ne kemi një tjetër rrugës”, shkroi modelja, e cila ka dy fëmijë me John.“Vitet e fundit kanë qenë paksa një mjegull emocionesh, por gëzimi ka mbushur sërish shtëpinë dhe zemrat tona”, tha ajo.

Ditë të lumtura për këtë çift: Këtu shikuesit shihen të gjithë të veshur në Mars në Beverly Hills në Mars 2022

“Çdo takim i kam thënë vetes, ‘OK, nëse është i shëndetshëm sot do ta zbuloj lajmin’, por më pas marr frymë e lehtësuar për të dëgjuar një rrahje zemre dhe them se jam ende shumë nervoze,” shkroi ajo. Ata zbuluan se kishin humbur djalin në shtator të vitit 2020.

Lajm i madh! Chrissy Teigen është në pritje të fëmijës së saj të tretë, ka ndarë të mërkurën me ndjekësit e saj në Instagram. Supermodelja 36-vjeçare dhe bashkëshorti 43-vjeçar John Legend tashmë kanë dy fëmijë. Modelja e rroba banje e Sports Illustrated gjithashtu tregoi gungën e saj të foshnjës me një selfie në pasqyrë

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Pas ngjarjes së trishtë në jetën e tyre…

Chrissy Teigen dhe John Legend kanë një lajm kaq të bukur

"Ia kishim vendosur edhe emrin",

Chrissy Teigen dhe John Legend humbin fëmijën!