MENU
klinika

Dy aktorë të njohur

Konfirmohen emrat e banorëve të parë të “BBV Albania”

22.12.2022 - 11:42

Tashmë është zyrtare! BBV Albania kaq i shumëpritur nis më 24 dhjetor. Mirëpo, së fundmi, moderatoret e “Goca dhe Gra”, kanë konfirmuar dy emrat e parë që do të jenë pjesë e shtëpisë së famshme të BBV.

Ata janë dy aktorët e njohur, Amos Zaharia dhe Olta Gixhari.

Më herët, Arbana në një intervistë, ka zbuluar se personazhet këtë vit janë më tepër aktivë.

“Ndryshe nga viti i kaluar janë personazhe më të njohur dhe kanë karriera më aktive dhe më të gjata. Ka një konkurrencë shumë më të madhe se kush do të hyjë, nga viti që shkoi. Kemi gati një edicion të ri me një kast të shkëlqyer që mbase do t’i lënë në hije ata të edicionit të kaluar.Të gjithë ata që kanë marrë pjesë janë parë në 360 gradë, në të mirat dhe dritëhijet e tyre, por kanë sjellë te shikuesit më shumë të mira sesa skandale, personazhet ishin me të vërtetë shumë simpatikë. Ky antagonizmi Ilir-Donald tërhoqi shumë, tifozeritë u krijuan.‘Big Brother’, edicioni i dytë VIP, do të nisë brenda këtij viti, është përzgjedhur kasti. Nuk kemi kërkuar gjëra të veçanta, të çuditshme.Kemi kërkuar personazhe dhe karaktere interesantë, të këndshëm, pas së cilëve njerëzit të afeksionohen. Çfarë ndodhi me ‘Big Brother’-in vjet ishte se njerëzit i pëlqenin personazhet e ‘Big Brother’-it, u bënë fansa të tyre, nuk është se e ndiqnin ‘Big Brother’-in për të parë sherre dhe skandale, këtë gjë kemi kërkuar prapë. Ndryshe nga viti i kaluar, janë personazhe më të njohur dhe kanë karriera, nuk po them më të mira, por shumë më aktive dhe më të gjata. Ka një konkurrencë shumë më të madhe se kush do të hyjë. Mesa duket kemi bërë një punë shumë të mirë edicionin e kaluar”, ka thënë ajo.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Detaje të reja për të gjithë kuriozët!

Kush do të jenë 3 ndër personazhet e “Big Brother VIP”

Reality-show u rikthye pas katër vitesh

Këta janë konkurrentët VIP të “Big Brother Albania”

Prapaskenat e konfliktit mes Arbana Osmanit dhe Luana Vjollcës

“Big Brother VIP” molla e sherrit që i ktheu në armike