MENU
klinika

Olsi Bylyku habit me deklaratën!

Aktori i humorit flet për planet e martesës

05.02.2023 - 11:49

Aktori i humorit Olsi Bylyku ka folur për planet e martesës me partneren e tij, Eglin. Ai tregoi se do bëjë dy dasma, një me familjarët e tij dhe një me shoqërinë.

Sa i përket sekretit të marrëdhënies së tyre, Olsi Bylyku u shpreh se “të dy janë të përgatitur për lidhjen që duan të kenë dhe e duan si edhe respektojnë njëri-tjetrin.”

“E di kush është sekreti, edhe unë edhe Egli kemi qenë dhe jemi të përgatitur për lidhjen që duam të kemi. Jeta është e gjatë nuk dihet kurrë. Ka disa që nuk përgatiten, gjenden në një lidhje dhe i merr malli për jetën që kanë pasur, Unë dhe Egli ishim të përgatitur për të nisur një lidhje serioze dhe për të marrë disa rrisqe dhe e respektojmë njëri-tjetrin, duhem dhe duam ta çojmë deri aty ku ne duam ta çojmë lidhjen tonë.

Do martohem, si nuk do martohem unë. Ka nisur si traditë, do bëj 2 dasma. Një të madhe me fisin, këtë e paguan babai se do të marrë mbrapsht qokat që ka dërguar. Ka dërguar lekët në dasmat që ka qenë, tani do që ti marrë lekët mbrapsht me dasmën time.

E dyta do të jetë dasma që do bëj për qejfin tim me shoqërinë”, tha ai i ftuar në RTV Ora.

I pyetur për planet e ardhshme në karrierë, ai tha me shaka: “Më ka ngelur pa bërë një film porno, po punoj me rolin, vetëm se duhet të qethem qeros. Nuk më besohet që e thashë këtë”, më pas nisi të qeshë.

Në lidhje me djalin e Jozefina Topallit

Cindy Marina rrëfen si rrallë herë njohjen me partnerin

“Shpresojmë që gjenerata tjetër të lënë më shumë gjurmë se ne…”

Mc Kresha dhe Lyrical Son, pauzë nga muzika?

Pas shumë vitesh postoi foton e tyre duke u puthur

Çfarë ka Soni Malaj për t’i thënë Flori Mumajesit?