MENU
klinika

Në film apo emision?

Bora Zemani dhe Donald Veshaj bëhen bashkë në një projekt

23.03.2023 - 10:29

Bora Zemani dhe Donald Veshaj kanë më shumë se 1 vit që vijojnë të jetojnë dashurinë e tyre përballë njerëzve e nuk hezitojnë që ta tregojnë në rrjetet sociale. Tashmë që dyshja është e hapur dhe e pranon, ndjekësit duan ti shohin bashkë edhe në ekran.

Dhe duket se dëshira do u plotësohet së shpejti. Të paktën kështu ka lënë të kuptohet nga Bora. Kjo e fundit ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit e saj në Instagram dhe mes të tjerash është pyetur nëse ka një projekt me të.

Duke mos u përgjigjur, Bora ka etiketuar Donaldin të cilin e pyet: “Kemi projekt bashkë?”, dhe aktori është përgjigjur “Po”.

 

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Moderatorja flet pas ndarjes nga Donaldi

A ka krijuar një lidhje të re Bora Zemani?

“Kam vite pa pasur dikë afër”

Beatrix përlotet kur flet për Donaldin