MENU
klinika

U përpoq ta mbante të fshehtë

Marina Vjollca tregon “pa dashje” portretin e të bijës

02.08.2023 - 14:09

Marina Vjollca dhe partneri i saj, Getoar Selimi janë treguar shumë hermetikë sa i përket zbulimit të imazhit të vogëlushes së tyre, Marget.

Çifti nuk e kanë zbuluar asnjëherë imazhin e saj në fotot e publikuara. Por duket se moderatorja e ka thyer rregullin, duke ndarë me ndjekësit një imazh të vogëlushes kur ishte foshnje.

Ajo postoi në Instagram një screenshot të një bisede të grupit familjar në WhatsApp, ku Marina Vjollca kishte vendosur si cover foton e Marget, e cila është disa muajshe.

Vogëlushja ka ardhur në jetë në nëntor 2021 dhe së shpejti feston 2 vjetorin e lindjes. Por moderatorja në të gjitha fotot e publikuara të saj është kujdesur që të mos tregojë asnjëherë portretin e Marget.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


"Para se të sillja në jetë dritën e syve të mi"

Marina Vjollca publikon foton me barkun e rrumbullakosur

“Dua që ta rris vetë, e marr me vete në prova”

Marina Vjollca flet për herë të parë për të bijën