MENU
klinika

Veprimi i fundit i këngëtares tregon shumë

Çfarë raporti ka Eni Koçi me djalin e Gencit?

01.12.2023 - 12:59

Këngëtarja e njohur Eni Koçi ka një marrëdhënie shumë të mirë me djalin e bashkëshortit të saj, Genc Prelvukajt nga lidhja e mërparshme, Gjini.

Së fundmi artistja e ka uruar për 18-vjetorin e lindjes me fjalët më të ëmbla, duke treguar kështu raportin me djalin e bashkëshortit.

“Gëzuar ditëlindjen për djalin me të mirë qe ka familja Prelvukaj”- ka shkruar këngëtarja krahas një videoje në InstaStory.

Eni dhe Genci nga lidhja e tyre e dashurisë kanë një vajzë së bashku, të cilën çifti e kanë pagëzuar me emrin Adea.