MENU
klinika

Aplikacioni X

‘Vjen’ opsioni për thirrje audio dhe video për telefonat Android

22.01.2024 - 10:10

Rrjeti social X, gjatë vitit 2023 ka prezantuar opsionet për thirrje audio dhe video për përdoruesit e sistemit operativ iOS, por tani këto opsione vlejnë edhe për përdoruesit e telefonave Android.

CEO e X, Linda Yaccarino, ka njoftuar se bisedat me video janë pjesë e planeve të drejtorit të përgjithshëm Elon Musk, për të krijuar një “aplikacion për të gjithë”.

Megan Thee Stallion ngacmon imagjinatën në një ansambël kafe të ngushtëKoret raciste në drejtim të Maignan, bëjnë që FIFA të reagojë – institucioni më i lartë…Kurti viziton familjen Rugova, së shpejti nisin punimet për restaurimin e rezidencës së…Ziberi: Mu ofrua pozita e kryeministrit, por i kam dhënë fund angazhimit tim politikEinxhel Shkira: Pres një nivel më të lartë të humorit prej Julit

Sigurisht, përfitimet që janë pjesë e atij plani ku përfshihen thirrjet audio dhe video, janë kryesisht të disponueshme për abonentët premium.

Megjithatë, të gjithë përdoruesit mund të pranojnë telefonata, pavarësisht se a ndihmojnë apo jo në “financimin e ëndrrave të Musk të cilat kushtojnë 8 dollarë në muaj”.

Përndryshe, është e mundur të kontrolloni se kush mund t’iu ftojë për bisedë në X.

Kufizimet mund të jenë të dobishme për të shmangur telefonatat e padëshiruara, pasi personat në anën tjetër të linjës nuk kanë nevojë të kenë një numër telefoni për t’iu kontaktuar.