MENU
klinika

"Po kaloj një moment të dhimbshëm"

Chiara Ferragni te psikologu pas ndarjes me Fedez

29.02.2024 - 13:18

Pas lajmeve për ndarjen me Fedez, Chiara Ferrgani është filmuar nga kamerat e ‘Pomeriggio Cinque’ teksa po shkonte te psikologu i saj.

E habitur prej tyre ajo i është drejtuar: ‘A mund të shkoj në paqe te psikologu?’, duke shtuar gjithashtu se ky është një moment i dhimbshëm për të.

Siç duket Chiara po përballet me momente shumë të vështira në jetën e saj, sakaq së fundmi ndau një selfie teksa përqafonte mikun e saj Angelo Tropea, duke shkruar mbi foto: “Zoti i bekoftë miqtë më të mirë që erdhën të jenë me ju kur keni nevojë për dashurinë e tyre për t’u shëruar.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Leo do të ketë një motër ose vëlla

Chiara Ferragni dhe Fedez, prindër për herë të dytë