MENU
klinika

“Duhet mbretëresha te Kalaja"

Ç’po përgatit Noizy, shfaqet krah këngëtares së njohur

11.06.2024 - 09:40

Reper i njohur Noizy po përgatitet për koncertin e radhës që do të mbahet në kryeqytet. Por jo vetëm kaq. Reperi ka në plan të publikojë disa projekte muzikore këtë verë.

Ai sot ka zbuluar se një bashkëpunim do të jetë me Era Istrefin. Në një video pa zë, të publikuar në Instagram, Noizy shfaqet krah artistes nga Kosova teksa shkruan: Jam mbreti por më duhet një mbretëreshë te Kalaja.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by NOIZY OTR (@noizy)

Kjo mund të jetë një referencë nga kënga më e re që dy artistët do të publikojnë. Fansat janë shumë entuziastë.

Ja cili është “çmimi” që ai duhet të paguajë

Dhunoi me grushta dhe shqelma ish-partneren, reperi ndëshkohet nga qeveria!

"Jam e gatshme të rrezikoj"

Dua Lipa del në mbrojtje të Gazës

“Gjëja më e mirë që më ka ndodhur në jetë”

Mozzik konfirmon lidhjen me vajzën e politikanit shqiptar