MENU
klinika
Postimi

OSBE thirrje partive politike: Dorëzoni komisionerët

Lë në fuqi dënimin

Qëlluan Ramën me vezë, Apeli refuzon ankimimin e studentëve

Gjykata e Apelit në Tiranë, refuzoi ankimimin e studentëve, të cilët qëlluan me vezë kryeministrin...

Reagimi

Tritoli në Laç/ Spiropali: Dihet kush e ka bërë, vesi del me shpirtin

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali reagoi pas një ngjarjeje të ndodhur...

Akuza qeverisë

Basha: Do kemi protesta deri sa të kemi zgjedhje të lira

Kryetari i opozitës, Lulzim Basha ka folur për protestat që do të ndërmarrë opozita, pas...

KQZ kërkoi korrektësi

PS dorëzon listën e anëtarëve të KZAZ-ve

Pas thirrjes së Komisionit Qendror të Zgjedhjeve që partitë të dorëzonin listën e anëtarëve të...

Postimi

Gjiknuri merr postin e ri në PS, reagimi i fortë i PD

Me vendim të Kryesisë së Partisë Socialiste, ish-ministri Damian Gjiknuri është zgjedhur sot sekretar dhe...

Deklarata

Humbi gjyqin në SHBA/ Balla-Shkëlzen Berishës: Lëri llafet dhe…

Pas reagimit të Shkëlzen Berishës në lidhje me vendimin e gjykatës për çështjen “Gërdeci”, ka...

Vendimi i Kryesisë

PS i beson Damian Gjiknurit postin e ri

Kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla përmes një deklarate për mediat ka konfirmuar...

"S'do tolerohen vonesat"

Propozimet për anëtarë të KZAZ, KQZ thirrje partive politike

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka dalë sot me një thirrje për partitë politike. KQZ kërkon që...

"Flisni të gjithë"

Mbledhja e grupit të PS, zbulohen porositë e Ramës për deputetët

Mëngjesin e sotëm Partia Socialiste ka zhvilluar mbledhjen e grupit parlamentar. Mësohet se mbledhja është...

Detajet

Parlamenti mblidhet të enjten, çfarë pritet të bëjë opozita?

Gjatë ditës së sotme Konferenca e Kryetarëve ka vendosur që seanca e radhës parlamentare të...

Postimi i plote

“Gërdeci”/ Humbi gjyqin në SHBA, reagon për herë të parë Shkëlzen Berisha

Përmes një postimi në Facebook, Shkëlzen Berisha ka komentuar vendimin e Gjykatës së Floridës në...