MENU
klinika
14 mln eurot e humbura në Strasburg

Vjehrri i Bashës bën “lëmsh” Komisionin e Ligjeve

Reforma në drejtësi

Struktura e SPAK, kandidatët në ‘sitën’ e Vetting-ut

Vazhdon vettingu për kandidatët që duan të jenë pjesë e SPAK, strukturës së re dhe...

Projekt për ndarjen e Kosovës

Video-përgjimet e Zaev/ PD: Lajm ogurzi për Kosovën e Shqipërinë!

Pas zbulimit të telefonatës së kryeministrit maqedonas Zoran Zaev, ku flitej për ndarjen e Kosovës...

Shqiptarët pa viza në Evropë

Holanda nuk tërhiqet, i “përvishet” BE-së

Vendimi i Bashkimit Evropian për të mos vendosur regjimin e vizave për Shqipërinë ka revoltuar...

Kur do të zhvillohet?

Shtyhet seanca plenare e 11 korrikut, zbulohet arsyeja

Përmes një njoftimi zyrtar, Kuvendi i Shqipërisë ka bërë me dije se seanca plenare e...

"S'mund t'i hapim gropën vetes"

Mbrojtja civile/ Rama paralajmëron sanksione: Kur të vijë furtuna…

Gjatë ceremonisë së zhvilluar sot për prezantimin e reformmës së thellë ligjore dhe strukturore e...

Flet për vepra e garanci

Basha mesazh shqiptarëve: “Rama ik” do ta kthejmë në…

Kryedemokrati përmes një postimi në Facebook ka shpërndarë një mesazh për të gjithë shqiptarët. “Shumica...

KPA e rikonfirmoi, Komisioneri Publik e ankimoi

Nis seanca në Kolegjin e Apelimit për Zaganjorin

Ka nisur seanca e dytë për Xhezair Zaganjorin në Kolegjin e Apelimit. Komisioneri Publik është...

Detaje

Meta takon Pendarovskin: Sot, një muaj i shpërdoruar kot!

Presidenti Ilir Meta, gjatë pjesmarrjes së tij në Samitin e Sarajevës, ka takuar sot Presidentin...

Video

Meta mesazh të koduar nga Bosnja: Thonë që…

Teksa ka postuar një video nga Bosnja, presidenti Meta ka dhënë këtë mëngjes një tjetër...

"S'jam e varfër"

Nga i buron pasuria? Kryemadhi flet për vilën në Gjirin e Lalëzit

Teksa ishte e ftuar mbrëmë në “Tempora”, kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi foli për vilën...

Ndryshimet e propozuara në ligj

Dhuna në KZAZ/ Çfarë do të ndodhë me administratën shtetërore?

Pas njoftimin të ditës së djeshme nga zv./Kryeministri Erion Braçe lidhur me sanksionet që do...