MENU
klinika
Detajet

Mblidhet sot Kuvendi, pikat ‘e nxehta’ të rendit të ditës

Ditëlindja e SHBA

Rama urim special: Aleatët më të mëdhenj të Shqipërisë!

Përmes një postimi në Facebook, kryeministri Rama ka dalë me një urim special për Shtetet...

"Kollaj të inatosesh, por në kohën e duhur..."

Meta publikon ‘Ramaformën’/ Kryeministri i përgjigjet me Aristotelin!

Kryeministri Edi Rama ka reaguar në “Facebook” duke cituar një shprehje të urtë të filozofit...

Miratohet nga Këshilli i Ministrave

“Paketa Anti-shpifje” për mediat/ Gjonaj: Nuk cënon lirinë!

Këshilli i Ministrave miratoi sot “paketën Anti-shpifje”, pas një pune disa mujore me grup ekspertësh...

"Të çmontojmë diktaturën"

Basha i kthehet protestave: Vazhdojmë betejën!

Pas zgjedhjeve të 30 qershorit ku PS mori të gjitha bashkitë e vendit, opozita ka...

S'ka dritë jeshile?

Franca shtyn zgjerimin e BE, Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut ‘2 viktimat’

Vendet e Europës, që prisnin të bëheshin pjesë e BE mes tyre Shqipëria dhe Maqedonia...

500 vende të lira

Hapen aplikimet për shkollën e policisë. Ja kriteret dhe dokumentacionet

Nga kjo e mërkurë janë hapur aplikimet për të gjithë kandidatët e interesuar për të...

Blutë kërkojnë ndihmën e qytetarëve

Grabitja në Rinas/ Policia shpërblim marramendës për 3 të kërkuarit!

Policia e Shtetit ka vënë në dispozicion një shpërblim prej 10 mijë eurosh për informacione...

Reagimi

“Po dekonspiron veten lakuriq”, Pjerin Ndreu i ashpër me Metën

Marrëdheniet mes qeverisë dhe Presidencës janë tensionuar. Deklaratat e Metës pas zgjedhjeve të 30 qershorit...

Rikthimi i vizave

KE refuzoi kërkesën e Holandës, ambasada në Tiranë përcjell vendimin

Pas refuzimit të kërkesës nga Komisioni Europian, qeveria e Holandës ka njoftuar ambasadën e Holandës...

"Çdokush që pajtohet me..."

Basha i prerë: Nuk i njohim këto votime!

Përmes një postimi në Facebook, kryedemokrati Basha shkruan se janë të vendosur për të mos...