MENU
klinika
Detaje

Shkarkimi i Metës/ Mblidhet nesër komisioni hetimor, ç’pritet të ndodhë

A është ulur numri i nxënësve?

Jo 100 mijë! Shahini i heq një zero shifrave të PD-së

Pas deklaratave të opozitës se ka rënie të numrit të nxënësve në shkolla, ministrja e...

Fokusi te Reforma në Drejtësi, SPAK dhe BKH

Kreu i KLP takim me zyrtarët gjerman, kushti kryesor për integrimin

Kryetari i KLP, Gent Ibrabimi ka pritur në takim z.Christian Lange, Sekretar Shteti në Ministrinë...

Paralajmërimi i zv.ministrit

Hodaj: Kush përjashtohet nga Policia e Shtetit nuk kthehet më!

Zv/ministri i Brendshëm, Julian Hodaj tha se kush përjashtohet nga Policia e Shtetit nuk kthehet...

Meta thirrje të fortë

“Ç’po ndodh në vend, kujt i intereson një Shqipëri pa shqiptarë?”

Vetëm një ditë pas nisjes së vitit të ri shkollor, presidenti Meta ka dalë me...

"E vetmja garanci për..."

Përçarje mes opozitës? LSI “shuan” dyshimet

Një ditë pas takimit të kreut të PD Lulzim Basha me aleatët, ku ishte edhe...

Ky është vendimi i fundit!

A do të ndryshojë ora këtë vit?

Ora do të ndryshojë sërish edhe pse ishte thënë se nga ky vit nuk do...

Apeli i ministrit

Cakaj zbulon aplikacionin: Denonconi abuzimet në Ambasada!

Shërbimi Konsullor, përmirësimi i tij dhe mbi të gjitha gatishmëria e ambasadave për tju përgjigjur...

Zbardhet axhenda

Presidenti i KiE sot në Tiranë, ja kur do të takohet me Ramën

Presidenti i Këshillit të Europës, Donald Tusk, pritet të mbërrijë sot në Tiranë, ndërsa është...

Parashikimi

Rikthehen reshjet? Mësoni si pritet të jetë moti sot

Sipas Institutit të Gjeoshkencave Energjisë, Ujit dhe Mjedisit, edhe gjatë ditës së martë moti do...

"Merr fund makthi i çmimeve të shtrenjta"

Si do duket aeroporti i Vlorës? Rama publikon fotot

Kryeministri Edi Rama ka publikuar fotot e projektit të aeroportit të Vlorës, i cili siç...

Negociatat në tetor

Meta mesazh për politikën shqiptare: Antagonizmi të marrë fund

Presidenti Meta pret në takim Sekretarin Parlamentar të Shtetit në Ministrinë Federale të Drejtësisë të...