MENU
klinika
E pësojnë dhe shoferët që….

Policia Rrugore ‘zbor’ urbanëve, gjobiten 36 automjete

"Kanë bërë punë të jashtëzakonshme!"

Meta dekoron me titullin “Naim Frashëri” dy personalitete kineze

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, dekoroi me titullin “Naim Frashëri” dy personalitete të shquara kineze,...

Një hapësirë speciale për të rinjtë

“Tirana nesër, kartolinë e një Shqipërie europiane…”

Në edicionin e saj të katërt, Maratona e Tiranës erdhi me një hapësirë speciale për...

Meta takime në Kalabri

“Projekt ambicioz për një linjë ajrore Tiranë-Kalabri”

Gjatë qëndrimit në Kalabri Presidenti i Republikës, Ilir Meta, zhvilloi një takim me Komisionerin e...

Negociatat/ "Jam optimist për vendin tim, jo për..."

“Ne jemi dëmi kolateral”, Rama intervistë për mediat irlandeze

Kryeministri Edi Rama ka folur për mediat irlandeze për çështjen e negociatave, kur duhet të...

“Tubim i paligjshëm”

Bllokuan rrugën tek Unaza e Re, arrestohen tre protestues

Policia e Tiranës ka arrestuar tre protestues, me akuzën se kanë bllokuar rrugën në zonën...

Meta: Ja si u përgjigj konsulli i nderit në Kalabri

“Kë duan më shumë arbëreshët, Italinë apo Shqipërinë?”

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka publikuar një foto me konsullin e nderit të Shqipërisë...

Si u manipulua dokumenti nga lolot e Rilindjes

Presidenca reagon për raportin e Komisionit të Venecias

Zdhënësi për Mediat i Presidentit Ilir Meta, Tedi Blushi gjatë një konferencë për mediat deklaroi...

“Kalores i Urdhrit të Meritës të Republikës së Polonisë”

Polonia nderon me medaljen ”bene merito” Bujar Leskajn

Polonia nderon me medaljen ”bene merito” kreun e kontrollit te larte te shtetit Bujar Leskaj....

Pasditja dhe mbrëmja...

Kthjellime dhe vranësira, ja si do të jetë moti sot

Alternime kthjellimesh dhe vranësira të lehta dominojnë të gjithë vendin, ku më të dukshme do...

Protesta te “Astiri”

PD: Policia po ushtron terror ndaj banorëve të “Unazës së Re”

Partia Demokratike thotë se Policia e Shtetit po ushtron terror ndaj banorët të zonës së...

Hapja e negociatave

Hahn: Mos digjni M. e Veriut për faj të Shqipërisë

Në rastin e Shqipërisë, gjendjen e ka rënduar negativisht, situata e brendshme politike dhe konflikti...