MENU
klinika
"S'e ka të sigurt pushtetin!"

Do ta padiste, Haradinaj-Ramës: Shihemi në gjyq

Parashikimi i motit

Plane për ditën e sotme? Kujdes! Ja si do të luhaten temperaturat!

Sipas Meteoalb, Shqipëria do të vijojë nën ndikimin e një moti të kthjellët dhe vranësirave...

Moshapja e negociatave

Cakaj: Deklarata e Macron mbart pasaktësi

Ministri në Detyrë i Punëve të Jashtme, Gent Cakaj thotë se mos hapja e negociatave...

Takimi i lamtumirës

Mogherini takon liderët e Ballkanit. Po Rama ku është?

Shefja e diplomacisë evropiane, Frederika Mogherini, në takimin e saj të fundit ftoi liderët politik...

3 objektivat, si kandidate për ambasadore

Yuri Kim: “Do të shtyj Shqipërinë drejt zgjidhjes së ngërçit politik”

Yuri Kim doli sot përpara Komisionit për Politikën e Jashtme në Senatin Amerikan foli për...

Integrimi/ Pritet ta pësojë Serbia

BE del me tjetër “skemë”, ja çfarë po synojnë Gjermania dhe Franca

Bashkimi Europian pritet të ndryshojë rregullat e negociatave me vendet e Ballkanit Perëndimor, përfshirë edhe...

Thirrjet e shqiptarëve në kampin e Sirisë

Duam të largohemi! ISIS po na afrohet…

Që pas vdekjes të prindërve, 17 vjeçarja Elona Shuli, kujdeset e vetme në Siri për...

Shpreson që Unioni të ndryshojë qëndrim

Junker takon Vuçiç, i zhgënjyer nga Këshilli i BE-së

Presidenti i Komisionit Evropian në largim, Jean-Claude Juncker gjatë një takimi me presidentin e Serbisë...

Çfarë synon Riadi?

Shqipëria dhe Arabia Saudite firmosin për “çështjet islamike”

Shqipëria dhe Arabia Saudite janë duke forcuar bashkëpunimin, përsa i përket çështjes së islamit. Një...

Çështjet mes dy vendeve

Zbardhet takimi Rama-Mitsotaki, ja çfarë do të shkojë në Parlament!

Kryeministria zbardh takimin e kryeministrit Edi Rama me homologun grek, Kyriakos Mitsotakis, i zhvilluar sot...

Po kush ia gjeti?!..

Ia marrin biçikletën në Belgjikë dhe e gjen në Fier

E vështirë për t’u besuar por ja që rezulton e vërtetë. Një qytetar nga Belgjika...

Plotësimi i vakancave

Ditët e fundit/ PS do të zgjedhë 2 anëtaret e Kushtetueses

PS do të presë afatin e fundit, seancën e 14 Nëntorit, për të zgjedhur 2...