MENU
klinika
Përplasja me firmën 'Gjoka'

Jep dorëheqjen drejtoresha e ARRSH, Sonila Qato

Si u bashkuan votat?

Maxhoranca dhe opozita e re rrëzojnë 2 dekretet e Presidentit Meta

Maxahoranca e majtë ka votuar sot rrëzimin e dy prej dekreteve të Presidentit Ilir Meta,...

"Tahiri burrë mbi burrat"

Mesazh të koduar Ramës? Avokati i Tahirit: Nëse ish-ministri dënohet…

Avokati mbrojtës i ish-ministrit të Brendshëm, Maks Haxhia, ndërkohë që trupi gjykues është tërhequr për...

Dëshmia tek Krime e Rënda

“Ora 16:00 mbyll gjithçka”, Tahiri në gjyq: Ja e vetmja gjë që më implikon!

Gjykata e Krimeve të Rënda është tërhequr për të marrë vendimin për ish-ministrin e Brendshem,...

Detaje

Kokainë në banane, ekstradohet sot nga Gjermania Arbër Çekaj

Zëvendës drejtoresha e Përgjithshme e Policisë së Shtetit, Aida Hajnaj në një deklaratë për shtyp...

"Do flas edhe me..."

Reforma Zgjedhore, Gjiknuri paralajmëron dorëheqjen nga drejtimi i komisionit

Një ditë pasi lideri i PD Lulzim Basha tha se nëse në krye të komisionit...

Deklarata

Ç’po ndodh? Policia jep shifrat: Në orët e fundit në Rinas…

Prej 1 janarit deri sot, janë kapur dhe ndalur 1 187 persona të shpallur në...

Si do të vijohet?

Ndërpritet seanca për Saimir Tahirin, mungojnë provat në dosje

Është ndërprerë për pak minuta seanca te Krimet e Rënda në ngarkim të ish-ministrit të...

Detaje

Keni aplikuar për vizë? Ambasada e SHBA jep njoftimin e rëndësishëm

Ambasada amerikane në Tiranë, mëngjesin e sotëm, ka dhënë informacion për personat që kanë aplikuar...

"Pronat nuk i merr dot askush, as Edi Rama"

PD takim informal me Komisionin e Venecias

Përfaqësuesit e Partisë Demokratike Oerd Bylykbashi dhe Jorida Tabaku, kanë zhvilluar paraditen e sotme një...

Përfundon “Albanian Effort 19”

“Stërvitje të tilla ndërtojnë fuqinë e Aleancës”

Albanian Effort 19” mblodhi në Bizë rreth 800 efektivë nga Shqipëria, SHBA, Mbretëri e Bashkuar,...

Rendi i Ditës

Sot seancë plenare, çfarë do diskutohet sot në Kuvend?

Ditën e sotme Kuvendi mblidhet në seancë plenare. Seanca do të fillojë në orën 10:00,...