MENU
klinika
Detaje

Kokainë në banane, ekstradohet sot nga Gjermania Arbër Çekaj

"Do flas edhe me..."

Reforma Zgjedhore, Gjiknuri paralajmëron dorëheqjen nga drejtimi i komisionit

Një ditë pasi lideri i PD Lulzim Basha tha se nëse në krye të komisionit...

Deklarata

Ç’po ndodh? Policia jep shifrat: Në orët e fundit në Rinas…

Prej 1 janarit deri sot, janë kapur dhe ndalur 1 187 persona të shpallur në...

Si do të vijohet?

Ndërpritet seanca për Saimir Tahirin, mungojnë provat në dosje

Është ndërprerë për pak minuta seanca te Krimet e Rënda në ngarkim të ish-ministrit të...

Detaje

Keni aplikuar për vizë? Ambasada e SHBA jep njoftimin e rëndësishëm

Ambasada amerikane në Tiranë, mëngjesin e sotëm, ka dhënë informacion për personat që kanë aplikuar...

"Pronat nuk i merr dot askush, as Edi Rama"

PD takim informal me Komisionin e Venecias

Përfaqësuesit e Partisë Demokratike Oerd Bylykbashi dhe Jorida Tabaku, kanë zhvilluar paraditen e sotme një...

Përfundon “Albanian Effort 19”

“Stërvitje të tilla ndërtojnë fuqinë e Aleancës”

Albanian Effort 19” mblodhi në Bizë rreth 800 efektivë nga Shqipëria, SHBA, Mbretëri e Bashkuar,...

Rendi i Ditës

Sot seancë plenare, çfarë do diskutohet sot në Kuvend?

Ditën e sotme Kuvendi mblidhet në seancë plenare. Seanca do të fillojë në orën 10:00,...

Kërcënojnë me largim nga Parlamenti

Marrëveshje Rama-Basha? “Presioni i fortë” i opozitës së re

Deputeti i opozitës parlamentare Halit Valteri shprehet se do të largohet nga politika nëse nuk...

Çfarë thotë eksperti gjerman

“Berlini dhe Parisi do bien dakord për t’i thënë ‘PO’ Tiranës e Shkupit”

“Berlini dhe Parisi do të bien dakord për t’i dhënë dritën jeshile, Shqipërisë dhe Maqedonisë...

Reforma Zgjedhore

Dialog me qeverinë? SHBA “ultimatum” opozitës

Matthew Palmer, i dërguar i posaçëm i Shteteve të Bashkuara për Ballkanin Perëndimor i tha...

Ç'pritet të ndodhë?

Prokuroria kërkoi 12 vite burg, Krimet e Rënda vendosin sot për Tahirin

Gjatë seancës së sotme pritet që Gjykata për Krimet e Rënda të japë vendimin për...