MENU
klinika
Detajet

Rrëmbim, plagosje, përndjekje, 4 të arrestuar në Tiranë

Bashkëbisedimi

Holanda “zbarkon” në Ministri, Gjonaj: Reforma e thellë e historike

Reforma në drejtësi vijon të jetë epiqendër e zhvillimeve kryesore politike në vend. Së fundmi,...

Mbledhja me drejtuesit e 4 qarqeve

“Kujdes shkarkimet”, Rama-drejtuesve në 4 qarqe: Mos prekni gratë

Ndërsa socialistët kanë marrë 60 bashku nga 61 gjithsej, duke se meraku i kryeministrit Edi...

Organizimi

Rama ‘merr në dorë’ Veriun, si ndahen qarqet

Një ndarje e re e punës brenda kupolës së Partisë Socialiste për 12 qarqet e...

'Arena e betejës'

Studimi për krimet e komunizmit, debate në komision për pr/ligjin

Komisioni i Ligjeve u bë arena e betejës së përhershme mes socialistëve dhe përfaqësuesve të...

Analiza

“Ramaforma”/ Meta: Pse vendi mbeti pa Gjykatë Kushtetuese!?

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka vijuar analizën e tij për të ashtuquajturën “ramaforma” duke...

SPAK

Përjashtohen Prela e Hajdarmataj, KLP: Ja 15 kandidatët

Këshilli i Lartë i Prokurorisë ka përzgjedhur 15 emrat e prokurorëve, të cilët do të...

Nga Prof. Dr. Fadil Maloku

Intelektuali heshtak, populli edhe më dështak!

1. Kujtojë që intelektuali i njëmendët, sikurse edhe në shoqëritë totalitare ashtu edhe në ato...

Çfarë po paralajmëron deputeti i ri?

Rama do marrë 2 zv.kryeministra nga opozita e re!

Deputeti i ri, Lefter Maliqi, ka deklaruar se kryeministri Edi Rama do të shtojë edhe...

Foto

PS në zi, ndahet nga jeta kryetarja e FRESSH

Një lajm tragjik ka ardhur sot për Partinë Socialiste. Është ndarë nga jeta në moshë...

Detaje nga takimi

Takim 40 minuta “kokë më kokë” me Metën, Basha zbulon çfarë biseduan

Në një deklaratë për mediat, kryedemokrati Basha tha se me presidentin Meta kishte bisedur për...

Detaje të reja

Shpërthimi në ish-Bllok, zbulohet shkaku

Detaje të reja janë zbuluar nga shpërthimi i djeshëm në zonën e ish-Bllokut. Shpërthimi ka...