MENU
klinika
Thirrja për protestuesit

Hidhen bomba molotov/ Meta: Evitoni dhunën dhe distancë nga institucionet

Çfarë ndodhi?

Polic i infiltruar? Protestuesit rrahin të riun

Gjatë protestë së sotme një i ri është rrahur nga protestuesit pasi e kanë cilësuar...

Protesta e opozitës

Turma zhvendoset drejt Parlamentit, opozita “ndez” qiellin

Rreth tre orë pas nisjes së protestës, opozita zhvendos turmën e protestesve drejt Parlamentit nën...

Deklarata

Protesta e opozitës ‘live’ në median ruse, Balla hedh dyshime: E di njeri pse?

Protesta e dhunshme e opozitës dhe transmetimi i saj ‘live’ nga mediat ndërkombëtare nuk i...

Postimi

Opozita “i vuri flakën” kryeministrisë/ Rama: Qeverisë s’ka ç’i bën!

Në lidhje me protestën e dhunshme të opozitës ka ardhur edhe reagimi i kryeminisrit Rama....

Bilanci paraprak i protestës

Tension dhe përplasje, lëndohen dy policë dhe tre protestues

Dy policë dhe tre protestues kanë mbetur të lënduar pas përplasjes përpara ndërtesës së Kryeministrisë....

FOTOT

Protesta e opozitës, mediat ndërkombëtare e transmetojnë ‘live’

Protesta e opozitës është duke u transmetuar nga mediat ndërkombëtare. Drejtpërdrejtë nga Tirana është lidhur,...

Me projektor në "Protestën e dritës"

Fasada e Kryeministrisë mbushet me mesazhet: Rama ik!

Pasi tubuesit dhe opozita kanë qëndruar për rreth dy orë në shesh, tashmë protesta ka...

Nga Behgjet Pacolli

Dy lutje në prag të fillimit të dialogut me Serbinë!

A ka kuptim që në prag të një takimi të madh për paqe, një politikan,...

Detajet

Protesta e opozitës “djeg” Kryeministrinë, polici dhe protestuesi merren nga ambulanca

Një polic i lënduar në kokë dhe një protestues, i cili u përfshi nga flakët...

Thirrja për protestuesit

Kryeministria nën pushtetin e flakëve/ Lleshaj: Askush s’mund të…!

Në lidhje me protestën e opozitës dhe situatën e tensionuar te Kryeministria ka ardhur edhe...

Tensionet në tubim

Protesta e opozitës/ Meta i shqetësuar, bën thirrje: Evitoni konfrontimet!

Presidenti i Republikës, Ilir Meta iu ka bërë thirrje palëve për qetësi pas tensioneve në...