MENU
klinika
Nga Mentor Nazarko

Fakte të reja të pazbuluara/ Enver Hoxha: Kundër italianëve luftuan 15 mijë vullnetarë!

Dita Botërore e Shëndetit

“Kapërcyem targetin e parashikuar”/ Manastirliu prezanton strategjinë e re

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu deklaroi se kontrolli mjekësor bazë ka kapërcyer...

Fazat e ardhshme përcaktuese

Sfidat e konsolidimit të demokracisë shqiptare

Nga Dr. Elez Biberaj, Drejtor i Drejtorisë së Euroazisë, Zëri i Amerikës Shqiptarët në Kosovë,...

Ftesa për në protestë

Basha ndalet në Kavajë/ Tregon 3 vendimet e para të qeverisë demokratike

Pas Rrogozhinës, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha u ndal në Luz të Kavajës, në...

Refuzim i kompromisit

Basha “shpërfill” Metën, paralajmëron tubimin kombëtar të radhës

Kryetari i opozitës, Lulzim Basha nga Rrogozhina ka njoftuar se protesta e ardhshme e madhe...

Paralajmërimi

Basha premton konfiskim pasurish, rrëfen synimin e sistemit të ri politik

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka nisur sot turin e takimeve në Shqipëri, për...

Kërkesa për reflektim

Meta kritika të forta politikës: Nevojitet zgjidhja përmes dialogut

Presidenti i Republikës Ilir Meta nga Durrësi në kuadër të 7 Prillit ku përkujtoi 80-vjetorin...

Akuzat e rënda

Shpërthen debati në ISSK/ Braho-Tufës: Po nxin historinë!

Pas akuzave dhe përplasjeve të ndodhura ditë më parë midis deputetit socialist Spartak Braho dhe...

Nga Astrit Patozi

Ndryshimi i sistemit nuk është fare një sport i lehtë

Për ditë e më shumë po shtohen zërat që kërkojnë ndryshimin e sistemit politik në...

Negociatatat dhe paralajmërimet

Zbardhet plani i qeverisë kundër korrupsionit dhe pasurive të paligjshme

Krijimi i një historiku solid me hetime, ndjekje penale dhe dënime për korrupsion, sidomos në...

Video nga ngjarja

Shpërthim i fuqishëm në Paris, zjarr në një bllok apartamentesh

Paris Qendror u trondit nga shpërthimi i një zjarri të fuqishëm në një bllok apartamentesh....

Parashikimi i motit

Rikthehen reshjet. Çfarë sjell pasditja e 7 Prill 2019?

Pjesa e parë e ditës do të dominohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësira të dendura...