MENU
klinika
Detajet

Rama fjalim në Kuvend, protestuesit hedhin shashka

Fjalimi

Rama: Basha do pushtet në tavolinë, por s’ka më

Kryeministri Rama nga Kuvendi u shpreh se sjellja e opozitës është e njëjtë me atë...

Deklarata

Nis seanca/ Rama nga foltorja: Arsyeja pse po flas i pari

Në sallën e Parlamentit ka nisur seanca parlamentare. Në nisje të seancës fjalën i pari...

Detajet

Çfarë po ndodh? Protestuesi gjuan drejt policisë, ndërhyjnë të tjerët

Protestuesit vijojnë të mblidhen përpara Parlamentit duke kërkuar largimin e kryeministrit Rama dhe krijimin e...

EMRAT

Rrjedhje në PD dhe LSI, 4 kandidatë të tjerë kërkojnë mandatin

Duket se rrjedhjet në LSI dhe PD do të vijojnë ende. Ditën e sotme kanë...

Deklarata

Qeveri tranzitore? Braçe i prerë me opozitën

Teksa po futej në ambjentet e Kuvendit të Shqipërisë, zv.kryeministri Erion Braçe në një prononcim...

Protesta

Basha mbërrin në selinë e PD, përshëndetet me protestuesit

Në orën 09:20 kreu i PD-së, Lulzim Basha është parë të mbërrijë në selinë e...

Video

Monumentet e natyrës, vlerë e çmuar që i trashëgohet brezave

Monumentet e Natyrës janë një vlerë e çmuar që i trashëgohet brezave. “Njohja dhe mbrojtja...

Protest e opozitës

Kryeministri Rama mbërrin në Kuvend, shoqërohej nga eskorta

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në Kuvend i shoqëruar nga eskorta. Para kreut të qeverisë,...

Deklarata

Mori mandatin, Ylli Shehu i LSI-së: Do jem opozitë me qeverinë

Ylli Shehu do jetë një nga deputetët e rinj që do të hyjë sot në...

Detajet

Tirana në shtetrrethim/ PD denoncon: Policia u kërkon qytetarëve…

Për vetëm një orë nis protesta e paralajmëruar e opozitës, e cila do të zhvillohet...

Detajet

Protestuesit nga rrethet nisen drejt Tiranës

Opozita e bashkuar ka thirrur sot në orën 10 protestën e radhës para Kuvendit të...