MENU
klinika

Lajmet e Fundit

15:24 Kujdesi ndaj vetes
Metoda dhe teknika të thjeshta natyrale

Si të zbardhni gjunjët e errët dhe bërrylat

Toni i lëkurës shton bukurinë, por gjunjët e errët dhe bërrylat nuk janë dhe aq të këndshme. Ky është një problem i zakonshëm gjatë stinës së verës kur veshim bluza...

15:07 Kultura
Tom duket i lumtur...

Princi Charles dekoron me medalje Tom Hardyn

Princi Charles ka dekoruar aktorin Tom Hardy, me medaljen CBE (‘Commander of the Most Excellent Order of the British Empire’, ‘Komandandi më i Shkëlqyer i Rendit i Perandorisë Britanike’) për...

15:05 Kujdesi ndaj vetes
Për lëkurë të pastër dhe të shëndetshme

Përfitimet nga aspirina/ Një maskë efektive dhe shumë e thjeshtë

Përvec përdorimit të rregullt të aspirinës , mund ta përdorim atë edhe për të mbajtur lëkurën të pastër dhe të shëndetshme. Aspirina ka veti anti-inflamatore e cila ndihmon për të...

14:52 Futbolli
Mesfushori i Kombëtares

Eros Grezda: Duhet të bëhemi grup

Ishte edhe Eros Grezda që doli sot para mediave për ndeshjen e fundit që kuqezinjtë humbën në shtëpi ndaj Skocisë me rezultatin e thellë 0-4. Sulmuesi i Rangers u shpreh...

14:39 Futbolli
Qendërmbrojtësi kuqezi

Debutuesi Ismajli: Kombëtarja do rikthehet…

Kombëtarja shqiptare humbi thellë, por ka fituar një futbollist, pikërisht Ardian Ismajli, që debutoi si kuqezi. Ai ishte i pranishëm në konferencën për shtyp të programuar ditën e sotme në...