MENU
klinika

Lajmet e Fundit

14:05 Fieri
Me urgjencë në spital

Reaksion kimik, helmohen 7 nxënës të një gjimnazi në Fier

Një reaksion kimik ka shkaktuar panik tek nxënësit e një shkolle në Fier, ku për pasojë disa prej tyre janë helmuar. Ngjarja ka ndodhur në shkollën e mesme ‘Janaq Kilica’....

14:04 Pyet Mjekun
Përgjigjet dermatologia

Më janë shfaqur lytha në këmbën e majtë. Çfarë duhet të bëj?

“Pyet mjekun” është rubrika më e re, një platformë që bën të mundur kontaktin ndërmjet mjekut dhe pacientit. Nëse keni ndonjë pyetje, për gjithçka që ju shqetëson në shëndetin tuaj,...

14:02 Sport
Masat

Koronavirusi, Zvicra vendos prerë për futbollin

Koronavirusi po përhapet më shpejtësi edhe në vendet e tjera të Europës dhe një nga këto është edhe Zvicra, që është ngjitur me Italinë, vendi më i prekur deri më...

14:01 Aktualitet
Emërimet në “kushtetuese”

Dvorani: KED nuk ka funksionuar, ishin tejkaluar afatet

Kryetari i Këshillit të Emërimeve në Drejtësi Ardian Dvorani u thirr në Komisionin Hetimor për verifikimin e ligjshmërisë së veprimeve të Presidentit për emërimet në Gjykatën Kushtetutese. Gjatë fjalës së...

13:43 Pyet Mjekun
Përgjigjet dermatologia

Kam njolla kafe në fytyrë nga mosha. Si hiqen?

“Pyet mjekun” është rubrika më e re, një platformë që bën të mundur kontaktin ndërmjet mjekut dhe pacientit. Nëse keni ndonjë pyetje, për gjithçka që ju shqetëson në shëndetin tuaj,...