MENU
Gabim apo virus?

Kaos në FB: Fshihen postimet e përdoruesve në të gjithë botën

Klasifikimi...

Kënga më e trishtuar e të gjitha kohërave

Miriam Quick, gazetare e specializuar në analizën e të dhënave, ka vënë në provë algoritmin...

Arsyet...

Përse evropianët pushojnë kaq gjatë?

Për amerikanët behari europian është një gjysmëferr, me dyqane të mbyllura dhe rrugë të shkreta....

Marrëdhënie me të miturin

Asia Argento në telashe: seks me Jimmy Bennett

Adresa e famshme e thashethemeve Tmz thellon skandali mes akuzave për ngacmime seksuale ndaj Asia...

Detajet...

Një fëmijë? Soni Malaj zbulon planet

Soni Malaj është nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Tashmë po bën më...

Si mund t'u mbijetoni...

Llojet më të zakonshme të ndarjeve

Ndarjet në shumicën e rasteve  janë të komplikuara, ashtu si lidhjet nuk janë njëlloj as...

Lista e plotë

Njihuni me trimfuesit e MTV Video Music Awards

Dje në mbrëmje u zhvillua ceremonia madhështore eventit më të madh muzikor MTV Video Music...

Sipas shkencës

Këta janë personat që tradhtojnë më shumë

Nëse mendoni se ata që tradhëtojnë janë ata të cilët janë martuar shpejt, ose janë...

Sky Italia: "Jashtë "X Factor" nëse konfirmohen akuzat

Asia Argento, nën akuzë për ngacmime seksuale

Nga akuzuese në të akuzuar. Pas lajmit të publikuar në New York Times Twitter dhe...

Paska qenë e lehtë fare!

6 produkte të thjeshta për të pastruar bizhuteritë

Bizhuteritë janë një pjesë e rëndësishme e jona. Shumë prej tyre kanë kuptime të veçanta...

Klasifikimi për vitin 2018

10 pashaportat më të fuqishme në botë

Edhe për vitin 2018 nuk ka ndonjë luhatje se cilat janë pashaportat më të fuqishme...

E thotë shkenca

E dini se një partner grindavec iu bën mirë për shëndetin?

Martesa mund të jetë e vështirë, por burrat që jetojnë me gra provokative kanë më...