MENU
klinika
De Biasi

“Eksperienca në Shqipëri, më e vyera”

Tragjedia

Pse u rrëzua helikopteri? Kush e merr Leicester?

Prestigjozja “Daily Mail” bën me dije se do të jetë Aiyaëatt Srivaddhanaprabha, djali i pronarit...

Pajiset me pasaportë shqiptare

Talenti lë Kosovën për Shqipërinë?

Ardian Ismajli, mbrojtësi me të ardhme i përfaqësueses U-21 së Kosovës ka zgjedhur  Kombëtaren shqiptare,...

Kategoria Superiore

Kukësi: Luajmë në Kamëz! Klubi vendës: Jo!

Në një njoftim të klubit të Kukësit thuhet se ndeshja e radhës me Flamurtarin do...

Reagimet për banerin

Banderola, distancohen Partizani e “Guerrils”

Klubi i Partizanit dhe “Ultras Guerrils” janë distancuar nga banderola raciste, e shpalosur në stadium...

Flet presidenti i UFC

“Mayweather-Khabib? Po, por në kafaz!”

Para 10 ditësh, Khabib Nurmagomedov, luftëtari rus i arteve marciale miksë, kampion bote në UFC-229,...

Ngjarja në Bularat

Banderola në stadium që ka tërbuar grekët

Mbrëmë është luajtur një nga ndeshjet më me rivalitet të viteve të fundit në kampionatin...

Formula 1

Hamilton modest: Schumacher, më i miri!

Të dielën në mbrëmje është shpallur për herë të pestë kampion bote në Formula 1,...

NBA

Thomson thyen rekordin e Curry, Lakers në krizë

Ende pa u shuar jehona e fitores së fundit, kampionët në fuqi të NBA, Golden...

Premier League, java 10

Mjafton një gol, City kalon edhe Tottenham

Manchester City nuk njeh humbje në Premier League. Me një bilanc prej 8 fitoresh, 2...

Serie A, java 10

Inter triumfon përsëri në “Olimpico”

Duket se Lazio i sjell fat skuadrës së Interit. Sezonin e kaluar ishte pikërisht fitorja...

Kategoria Superiore, java 10

Skënderbeu thyen Partizanin, i merr kreun

Partizani ka gabuar në momentin më të mirë që po kalonte. Është Skënderbeu që ka...

REKLAMA