MENU
klinika
Për 26-vjetorin e lindjes

Urimi special i Taulant Xhakës për Granitin

Luan edhe me Kombëtaren kuqezi

Futbollistja shqiptare, pjesë e Serie A në Itali

Nëse disa kuqezinj po luajnë me sukses në elitën e futbollit Italian, tashmë edhe një...

Dy arsye të gjermanëve

Tifozët, gati të protestojnë në Bundesliga

Ndalesa e Bayern Munchen dhe fitorja e thellë e Dortmund 7-0 në Bundesliga nuk është...

La Liga, java 6

Pas Barcelonës, e pëson keq edhe Real Madrid

Pas humbjes së Barcelonës ndaj Leganes, të gjithë menduan se Real Madrid do të merrte...

Serie A, java 6

Zhbllokohet edhe Dybala, Juve s’njeh pengesa

Juventus nuk ndalet, teksa ka fituar ndeshjen e gjashtë radhazi në kampionat, pasi ka mundur...

Carabao Cup

Chelsea eliminon Liverpool në “Anfield”

Chelsea i ka shkaktuar humbjen e parë sezonale Liverpool në të gjitha kompeticionet, duke fituar...

Bundesliga, java 5

“Tërmet 7-ballësh” i Dortmund, Reus 100 gola

Borussia Dortmund, pas barazimit 1-1 të marrë në javën e katërt të kampionatit kundër Hoffenheim,...

La Liga, java 6

Përmbyset Barcelona, s’është më e pathyeshme

Pas ndalesës të dielën e kaluar në shtëpi ndaj Girona-s, Barcelona ka marrë edhe një...

WADA rihapi laboratorin

Dorëzohet Rusia: IAAF, na hiq pezullimin!

Federata Ruse e Atletikës (Rusaf) i ka bërë një kërkesë zyrtare Federatës Ndërkombëtare (IAAF) që...

Stadiumi i Londrës

Akordi, Wembley do shitet për 670 mln euro

Për miliarderët, çdo gjë ka një çmim, madje kur flitet edhe stadiume mitike futbolli, që...

Presidenti i Turqisë

Erdogan reagon për çështjen “Ozil”

Duket se çështja “Ozil” do të kthehet në një telenovelë. Presidenti turk Recep Tayyip Erdogan...

Kupa e Shqipërisë

Rezultatet dhe të kualifikuarit e turit të parë

Janë mbyllur ndeshjet e turit të parë të Kupë së Shqipërisë. Në turin e dytë...

REKLAMA