MENU
klinika
Premier League, Java II

City luan “tenis”, merr kreun në Angli

Portieri shqiptar i Lazios

Strakosha: Goli i dytë na preu këmbët

Lazio ka pësuar dy gola mbrëmë në “Olimpico”, duke u mundur 2-1 nga Napoli, por...

Fotoja që zgjodhi Serie A

Kur shqiptari mund serbin 120 mln eurosh…

Kjo foto ishte përzgjedhur nga Liga Profesioniste e Serie A në Itali. Në fakt, fqinjët...

9 herë kampioni I botës

22 vite më parë nisi shkëlqimin ikona e Moto GP

Sot është një veteran i Moto GP dhe pak herë e shohim protagonist, ndikuar shumë...

Numri 1 i Skënderbeut

Takaj: Pa polici, do të ikin presidentët!

Në ndeshjen hapëse të kampionatit, Skënderbeu-Partizani, gjithë vëmendjen e mori dhuna që shpërtheu mes tifozëve...

La Liga, Java I

Messi shënon 2 gola, Barça kalon Alaves (Video)

Dopieta e Lionel Messit dhe një gol i Coutinhos bën që Barcelona ta nisë në...

Boks, kategoria WBC

Triumfon Fury, e pret dueli me Wilder (Video)

Boksieri britanik Tyson Fury ka mundur me vendim unanim të gjyqtarëve italianin Francesco Pianeta, duel...

Serie A, Java I

Napoli përmbys Lazion në “Olimpico” (Video)

Napoli e ka nisur shumë mirë kampionatin në sezonin e ri, duke fituar 2-1 në...

Kategoria Superiore, Java I

Gol në limit, Kamza mposht Tiranën (Video)

Një gol në minutën e fundit të ndeshjes dhe Kamza ka surprizuar Tiranën në ndeshjen...

Ilir Shulku për sigurinë

Sekretari i FSHF-së: Policia, brenda stadiumeve!

Sekretari i Përgjithshëm i FSHF-së, z.Ilir Shulku i është drejtuar sot me një shkresë zyrtare...

Premier League, Java II

Chelsea fiton derbin, Arsenal pa pikë (Video)

Chelsea ka mposhtur Arsenalin në derbin londinez me rezultatin 3-2, ku të tre golat i...

Serie A, Java I

Përmbys Juve, Ronaldo debuton pa gol (Video)

E gjitha bota e futbollit sot ishte me sy e veshë nga Cristiano Ronaldo, por...

REKLAMA