MENU
klinika
Konfirmimi nga FSHF

Jo më polici brenda stadiumeve, por me privatë

Djali i legjendës

Nga i ati, tek i biri, debutim me gol i Weah (Video)

Mbrëmë, Paris SG fitoi 3-0 ndaj Caen, në ndeshjen e parë për kampionët e Francës....

Formula 1

Raikkonen edhe dy vite te Ferrari, zbehen shpresat për…

Piloti finlandez i Ferrarit në Formula 1, Kimi Raikkonen, do të qëndrojë edhe për dy...

Rekordi i Lionel Messit

Ngriti Superkupën si kapiten, askush si Messi me trofe…

Pasi fitoi Superkupën e Spanjës kundër Sevilla-s, sulmuesi argjentinas Lionel Messi tashmë ka 33 tituj...

Numri 1 në botë

Simona Halep kthehet shpejt me trofe, triumfon në Montreal

Tenistja rumune Simona Halep, numri një në botë, mposhti 2-1 në finalen e turneut Masters...

Tenisti spanjoll

Rekord i Rafael Nadal, triumfon edhe në Toronto

Tenisti spanjoll Rafael Nadal triumfon në turneun Masters të Torontos, duke mundur 2-0 në finale...

Tenisti spanjoll

Nadal nuk ndalet, kalon në finalen e Torontos

Tenisti spanjoll Rafael Nadal është kualifikuar për në finalen e turneut Masters të Torontos, ku...

Moto GP

Spektakël në Austri, fituesi shpallet me “fotofinish”

Spektakël në garën e sotme të Moto Gp në Spielberg të Austrisë. Jorge Lorenzo me...

Emërimet te klubi shkodran

Hasan Likës i besohet posti i trajnerit te Vllaznia

Hasan Lika është trajneri i ri i skuadrës së Vllaznisë në futboll, lajm që është...

Tërheqja nga "La Roja"

Tjetër lamtumirë e bujshme nga kombëtarja spanjolle

Një tërheqje e bujshme vjen nga kombëtarja, kësaj here nga ajo spanjolle. Gerard Pique ka...

Atletja shqiptare

Luiza Gega nga Berlini: Synoj medalje në Europian

Nesër atletja Luiza Gega do të garojë në finalen e garës së 3000 metrave me...

Basketbolli amerikan

Momentet më të mira të NBA në sezonin e fundit (Video)

Sezoni i ri i NBA-së do të nisë më 16 tetor dhe ndeshja që do...

REKLAMA