MENU
klinika
Atletja shqiptare

Luiza Gega nga Berlini: Synoj medalje në Europian

Basketbolli amerikan

Momentet më të mira të NBA në sezonin e fundit (Video)

Sezoni i ri i NBA-së do të nisë më 16 tetor dhe ndeshja që do...

Rrëfehet portugezi

Cristiano Ronaldo: Juventusin e kam ëndërruar që fëmijë

Të dielën do të zhvillojë ndeshjen e tij të parë me fanellën e Juventusit, një...

Risia tjetër e Panuccit

Shqiptari nga Maqedonia i bashkohet Kombëtares…

Edhe një futbollist shqiptar nga Maqedonia ka vendosur që në të ardhmen të veshë fanellën...

Më të mirët e Europës

Kandidatët e UEFA-s për çmimet e Europa dhe Champions League

Më 30 gusht, në Montekarlo, me rastin e shortit të edicionit të ri të Champions...

Rekord i ri

E rrallë, për 40 ditë përshkon Atlantikun me varkën me rrema

Një rekord i ri është vendosur në varka me rrema. Një profesion biologjie nga Sinsinati...

I ndihmoi për mjekimin

Gjesti human i yllit të Liverpoolit për fëmijët e sëmurë…

Disa personalitete të njohura braziliane iu bashkuan një iniciative për të ndihmuar një familje, por...

Transferimi i Juventus

Një yll i Real Madrid mund ta ndjekë Cristiano Ronaldon…

Sulmuesi portugez Cristiano Ronaldo dëshiron që shoku i tij ta ndjekë, duke kaluar, nga Real...

Reduktimi i shpenzimeve

Ra nga kategoria, klubi i heq avionin ekipit

Në maj të këtij viti ra për herë të parë nga kategoria. Fantazma e rënies...

Udhëtimi fatal

Atleti kampion bote humb jetën gjatë një aksidenti

Një lajm i trishtë vjen nga sporti i atletikës. Atleti kenian Nicholas Bett, i cili...

Lojërat Olimpike "Tokio 2020"

Efekti i Olimpiadës 2020, Japonia ndryshon orën legale

aponia po bëhet gati gjithnjë e më shumë për Lojërat Olimpike “Tokio 2020” dhe këto...

Merkato e Milanit

Leonardo po përgatit një tjetër rikthim dhe dy goditje të mëdha

Pas Maldinit, tifozët e Milan mund të jenë dëshmitarë të një tjetër rikthimi. Në fakt,...

REKLAMA