MENU
klinika
Kuqezinjtë në lëvizje

Plot 10 futbollistë të Kombëtares janë në merkato…

Mesfushori shqiptar i Lazios

Igli Tare për Valon Berishën: Një luftëtar që nuk dorëzohet

Një nga blerjet e Lazios në merkaton e verës ishte edhe Valon Berisha, lojtari i...

Sulmuesi argjentinas

Prezantohet Higuain: Sfida ime? Të rikthejmë Milanin e madh

Milan ka edhe një herë një sulmues të nivelit të lartë. Gonzalo Higuain, i pranishëm...

Revolucioni në Angli

Risia e Premier League, lejohen celularët dhe tabletët në pankinë

Duke nisur nga ky sezon, në Premier League do të lejohen që të përdorin telefonat...

Formula 1

Ricciardo ikën zyrtarisht nga Red Bull, gati për Ferrarin

Tashmë është zyrtare, Daniel Ricciardo nuk do të garojë me Red Bull sezonin e ardhshëm,...

Dueli i shekullit

Floyd Mayweather fton Manny Pacquiaon për revansh

U quajt dueli i shekullit në boksin profesionist, por më shumë nga të ardhurat financiare...

Ish-trajneri i Kombëtares shqiptare

De Biasi: Ekipet kombëtare janë kthyer në mallkim për mua

Ish-trajneri i Kombëtares shqiptare, Gianni De Biasi, nuk po kalon një periudhë shumë të lumtur...

Medalistët e Lojërave Mesdhetare

KOKSH shpërblen Gegën dhe Zenelin me 3 mijë euro

Komiteti Olimpik Kombëtar Shqiptar, me në krye presidentin Viron Bezhani dhe në prezencë të anëtarëve...

Njoftimi i FSHF

Përcaktohet stadiumi dhe orari i Superkupës së Shqipërisë

Më 12 gusht ishte përcaktuar të luhej Superkupa e Shqipërisë, por ishte ende në dilemë...

Lë kampionët e Greqisë

Mesfushori i Kombëtares shqiptare drejt transferimit në Suedi

Është kohë merkatoje dhe jo pak futbollistë ndërrojnë ambient për arsye nga më të ndryshmet....

E ardhmja e yllit kroat

Real Madrid, Interit: Modriç vlen 500 mln euro, por ka një shpresë…

Në mediet italiane dhe jo vetëm qarkulloi lajmi se Luka Modriç mund të transferohej tek...

Bayern Munchen

Rummenigge vendos veton: As për 150 mln euro s’e shes Lewandowskin

Robert Lewandowski nuk do të lëvizë nga Bayern Munchen dhe këtë e thotë presidenti I...

REKLAMA