MENU
klinika
Ish-trajneri i Kombëtares shqiptare

De Biasi: Ekipet kombëtare janë kthyer në mallkim për mua

Medalistët e Lojërave Mesdhetare

KOKSH shpërblen Gegën dhe Zenelin me 3 mijë euro

Komiteti Olimpik Kombëtar Shqiptar, me në krye presidentin Viron Bezhani dhe në prezencë të anëtarëve...

Njoftimi i FSHF

Përcaktohet stadiumi dhe orari i Superkupës së Shqipërisë

Më 12 gusht ishte përcaktuar të luhej Superkupa e Shqipërisë, por ishte ende në dilemë...

Lë kampionët e Greqisë

Mesfushori i Kombëtares shqiptare drejt transferimit në Suedi

Është kohë merkatoje dhe jo pak futbollistë ndërrojnë ambient për arsye nga më të ndryshmet....

E ardhmja e yllit kroat

Real Madrid, Interit: Modriç vlen 500 mln euro, por ka një shpresë…

Në mediet italiane dhe jo vetëm qarkulloi lajmi se Luka Modriç mund të transferohej tek...

Bayern Munchen

Rummenigge vendos veton: As për 150 mln euro s’e shes Lewandowskin

Robert Lewandowski nuk do të lëvizë nga Bayern Munchen dhe këtë e thotë presidenti I...

Kapiteni i Kroacisë

Dëshira e fundit e Interit në merkato quhet Modriç

Duket paksa e pabesueshme, por që kur Juventus mori Cristiano Ronaldon, në Itali fjalët e...

Sulmuesi argjentinas

Lionel Messi gradohet kapiten i Barcelonës

Nga e marta përfunduan ditët e pushimeve (30 ditë) për Lionel Mesin në Karaibe dhe...

Kampioni i botës

Vetëm Joshua mund të marrë goditje të tilla në stërvitje (Video)

Boksierët profesionistë stërviten fort, por asnjë si Anthony Joshua, që pëson goditje të forta gjatë...

Stoli i Manchester United

Lëvizja më e bujshme, Zidane zëvendëson Mourinhon?

Ditët e fundit Jose Mourinho ka marrë mjaft kritika, por tani çështja është bërë mjaft...

Francezi i Manchester United

Tronditet merkatoja europiane, Paul Pogba drejt Barcelonës

Një lajm që ka trazuar merkaton europiane vjen nga Italia. “Tuttosport” shkruan se Eric Abidal...

Champions League

Kukësi kërkon mrekullinë në Baku, Gjici rrit premion

Pas kualifikimit historik të Shkëndijës së Tetovës, që kaloi për herë të parë në turin...

REKLAMA