MENU
klinika
Dueli i UFC, Nurmagomedov-McGregor

Trump i jep vizën babait të kampionit rus

Pas incidenteve në Korçë

FSHF: Të rishihet ligji për sigurinë në stadiume

Federata Shqiptare e Futbollit ka ndjekur me shumë vëmendje dhe shqetësim incidentin e ndodhur në...

Ylli i NBA

Bastet favorizojnë LeBron James për MVP-në

Ndonëse ende nuk ka startuar kampionati i bashketbollit amerikan, më i bukuri në botë, NBA,...

Rastësia në stadium

Tifozja pëson një goditje të fortë me top (Video)

Gjatë një stërvitjeje të Burnley, një tifoze në shkallët e stadiumit mori këtë goditje të...

Starti me Chievo-Juventus

Ronaldo debuton sot në Serie A, masa ekstreme

Sot, në orën 18:00, në Verona të Italisë, starton kampionati i Serie A për sezonin...

Zhvillohet më 7 tetor

Maratona e Tiranës, ja ku mund të garoni…

Tashmë po kthehet në traditë dhe numri i pjesëmarrësve sa vjen e shtohet, sidomos amatorëve....

Ndryshimi i formatit

Kupa Davis, tani quajeni Botërori i Tenisit

Kompeticione të ndryshme madhore, për hir të marketingut dhe sponsorëve nga viti në vit po...

Dueli i rivalëve të Superiores

Dhuna prish startin, Skënderbeu e nis mbarë

Ka startuar kampionati i 80-të Kombëtar i Futbollit Shqiptar. Shorti në javën e parë kishte...

Dueli i boksit

Fury dhe Wilder, sherr gjatë peshimit (Video)

Boksieri amerikan Deontay Wilder, kampion i botës në peshën e rëndë në kategorinë WBC, ka...

Largimi nga ekipi korçar

Një tjetër “firo” nga radhët e Skënderbeut

Pak orë përpara se të startojë Kategoria Superiore, piëkrisht me ndeshjen Skënderbeu-Partizani (ora 19:45), tifozët...

Ndryshime tek albicelestët

Revolucion tek Argjentina, jo vetëm Messi jashtë

Në fakt, Leo Messi e kishte paralajmëruar vetë mungesën në ndeshjet e shtatorit, por me...

Transferimi i "Bubës"

Kapiteni i Shkëndijës i bashkohet Hasit në Arabi

Kapiteni i Shkëndijës së Tetovës, Ferhan Hasani, do të vijojë karrierën e tij në Arabinë...

REKLAMA