MENU
klinika
Flet trajneri i bardhebluve

Sot nis Superiorja, Ze Maria: Tirana është gati!

Kuqezinjtë në merkato

Milan prezanton dy blerjet e fundit, ka edhe largime

Milani e deklaron merkaton e kësaj vere të mbyllur, në hyrje: “Me ardhjen e Bakayoko,...

Ditëlindja e legjendës

Kushta mbush 54 vjeç, dikur e kërkoi Barcelona…

Sot është një ditë e veçantë për legjendën e futbollit shqiptar, Sokol Kushta. Ai mbush...

Prezantimi i fanellave

Sezon i ri, Tirana me uniforma të reja (Foto)

Nuk është vetëm modë, por e kushtëzuar edhe nga marketingu. Sezon i ri, uniforma të...

Atletja shqiptare

Gega bën bilancin e vitit, ka edhe një garë…

Atletja Luiza Gega, përmes një postimi në faqen e saj zyrtare ne “Facebook”, ka konfirmuar...

Armëmbajtje pa leje

Nuk i shpëton dënimit, edhe pse është vëllai i Messit

Mund të kesh vëlla më të mirin e botës, Lionel Messin, por kjo nuk do...

Formula 1

Një tjetër spanjoll në vend të Alonsos te McLaren

Pas lajmit të tërheqjes së Fernando Alonso nga Formula 1, duke lënë një vend bosh...

Kukësi në Europa League

Mëkat, të eliminohesh duke fituar…

Vërtet mëkat! Mund të fitosh, por eliminohesh. Kukësi ka fituar 2-0 ndeshjen e kthimit të...

Sulmuesi i Belgjikës

Lukaku jep një lajm të hidhur për tifozët

Një tjetër lajmërim i bujshëm për tërheqjen nga ekipi kombëtar. Sulmuesi i Manchester United, Romelu...

Kategoritë dhe të huajt

Shumë vendime të FSHF, ka edhe 2 emërime…

Komiteti Ekzekutiv i FSHF-së, në mbledhjen e tij të ditës së enjte, ka diskutuar një...

Nismëtarë Genoa e Sampdoria

Tragjedia në Itali, shtyhet starti i Serie A?

Si pasojë e tragjedisë në Gjenovë, që i mori jetën 38 njerëzve për shkak të...

Europa League

Mënyra se si do të luajë Kukësi sot ndaj Torpedos

Në orën 19:00, në “Elbasan Arena”, Kukësi do të luajë ndeshjen e kthimit eliminator ndaj...

REKLAMA