MENU
klinika
Renditja botërore

FIFA “masakron” Gjermaninë, ngjitet Rusia

Përforcimi i vlonjatëve

Flamurtari bën një tjetër goditje në merkato

Flamurtari ka bërë një zyrtarizim ditën e sotme. Në “gjirin” e vlonjatëve është afruar Argjent...

Derbi në Superkupën e Europës

Atletico Madrid “hakmerret” ndaj Realit

Nis rënia e Realit të Madridit. Pasi kanë fituar tri herë radhazi Champions League, ndër...

Kombëtarja e Meshkujve

Volejboll, Shqipëria i nis keq eliminatoret e Europianit

Kombëtarja e meshkujve në volejboll është mundur 3-0 nga Portugalia, në ndeshjen e vlefshme për...

Piloti i Formula 1

Ëndrra e Hamilton: Dua të garoj në Moto GP

Lewis Hamilton nuk e ka fshehur asnjëherë pasionin e tij për motorët dhe shpesh para...

Situata te Napoli

Mbetet unik, ja çfarë thotë De Laurentiis për tifozët

Ndarja mes Aurelio De Laurentiis dhe tifozëve të Napoli rrezikon të bëhet shumë e madhe,...

E drejta televizive

FSHF: Televizionet, jo më transmetim pa lejen tonë

Me fillimin e sezonit futbollistik 2018-2019, Federata Shqiptare e Futbollit i drejtohet të gjithë transmetuesve...

Tërheqja e portierit

“Lamtumirë Kroaci”, letra emocionuese e Subasiç

Pas pensionimit të Vedran Corluka dhe Mario Mandzukiç, tani të njëjtën gjë ka vendosur të...

Ylli i NBA

Dwyane Wade: Vetëm me Miami ose tërhiqem!

Basketbollisti Dwyane Wade ende nuk ka vendosur për të ardhmen e tij, por një gjë...

Marc Marquez

“Ducati le t’i fitojë garat, rëndësi ka titulli kampion”

Avantazhi prej 59 pikësh që Marc Marquez ka karshi Valentino Rossit në renditjen e Botërorit...

Kushtoi 30 mln euro

Roma godet në merkato, vjen Steven N’Zonzi

Steven N’Zonzi ka finalizuar kalimin nga Sevilla te AS Roma për 30 mln euro. N’Zonzi,...

Masa për Chievo-Juventus

Debutimi i Ronaldos në Itali, gati forcat antiterror

Cristiano Ronaldo do të luajë ndeshjen e tij të parë në Serie A në masa...

REKLAMA